Інформація ГУ ПФУ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ

.

До уваги роботодавців та громадян: спливає термін звітності!

Пенсійники Кіровоградщини нагадують, що термін подання роботодавцем щоквартальної звітності “Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску” за другий квартал 2022 року спливає 09 серпня 2022 року.

Своєчасне та коректне подання роботодавцем даної звітності – це гарантія своєчасного та коректного призначення (перерахунку) пенсії, формування та оплати листків тимчасової непрацездатності, виплат центрів зайнятості, зарахування страхового стажу, ведення обліку трудових відносин в електронному вигляді.

Закликаємо громадян контролювати свої персоніфіковані дані, накопичені на особовій картці Державного реєстру застрахованих осіб. Нагадуємо, що одним із способів контролювати особисті дані є онлайн-сервіси вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua).

Олена ПАРХОМЕНКО, начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області

У серпні щочетверга на прямому звязку пенсійники Кіровоградщини

Щочетверга з 11.00 до 12.00 у головному управлінні за номером “гарячої” лінії (0522) 33-04-41 роз’яснення та консультації з питань, що належать до сфери діяльності Пенсійного фонду України, надають керівники структурних підрозділів.

Так, у серпні додзвонювачів консультуватимуть:

04 серпня 2022 року – заступник начальника управління – начальник відділу методології та організації роботи із застосування пенсійного законодавства управління пенсійного забезпечення Інна РАТУШНА;

11 серпня 2022 року – заступник начальника управління – начальник відділу методології та організації роботи з обслуговування громадян управління обслуговування громадян Лариса ПРОХОРЕНКО;

18 серпня 2022 року – заступник начальника головного управління Олена РОМАНЧЕНКО;

25 серпня 2022 року – начальник фінансово-економічного управління Сніжана СОЛОВЕЙ.

Нагадуємо, що у головному управлінні Пенсійного фонду України в Кіровоградській області ЩОДНЯ діють прямі телефонні “гарячі” лінії. Фахівці управління обслуговування громадян за номерами (0522) 33-04-41, 050-874-28-63, 097-988-98-68 оперативно нададуть вичерпну інформацію з питань пенсійного спрямування.

Людмила СОРОКА, начальник управління

адміністративного забезпечення

головного управління Пенсійного фонду України

в Кіровоградській області

Липневий перерахунок проведений, а розмір пенсії не змінився

Військові пенсіонери зможуть обрати свій банк

КОЛИ ПРОІНДЕКСУЮТЬ СПЕЦПЕНСІЇ?

Чи мають право на пенсію родичі зниклого безвісти?

До уваги бухгалтерів! Зміна статусу е-лікарняних

У травні щочетверга на прямому звязку пенсійники Кіровоградщини

Чи здійснюють відрахування з пенсії в умовах воєнного стану?

Електронна трудова книжка – “завжди на місці”

Добровольці тероборони зможуть піти на пенсію раніше

Понад 20 тисячам працюючих пенсіонерів Кіровоградщини перерахують пенсію

У квітні щочетверга на прямому звязку пенсійники Кіровоградщини

Як отримати пенсії та грошову допомогу у період дії воєнного стану

Як отримати пенсію та грошові виплати в Укрпошті під час воєнного стану

Формула розрахунку пенсії за віком

Відтепер з пенсійниками є мобільний зв’язок!

До уваги фізичних осіб – підприємців!

У лютому щочетверга на прямому зв’язку пенсійники Кіровоградщини

Кому чекати збільшення пенсії у 2022 році?Чи потрібно сплачувати пенсійний збір, якщо придбали автомобіль вперше, та від чого залежить розмір платежу?Мінімальна тривалість страхового стажу для виходу на пенсію в 60 років збільшиться ще на 12 місяців

У січні щочетверга на прямому зв’язку пенсійники Кіровоградщини

Пенсіонерам-чорнобильцям з 1 січня 2022 року збільшено пенсіюУ січні щочетверга на прямому зв’язку пенсійники Кіровоградщини

Оберіть свій спосіб авторизації на вебпорталі Пенсійного фонду УкраїниНа Кіровоградщині понад 30 тисяч пенсіонерів отримують пенсію по інвалідностіХто звільняється від сплати пенсійного збору?

У грудні щочетверга на прямому зв’язку пенсійники Кіровоградщини

На скільки з 1 грудня збільшаться виплати пенсіонерам Кіровоградщини?

Роботодавці Кіровоградщини вже сплатили понад 4 млрд грн ЄСВ

Якщо не виходить створити е-лікарняний…* Актуальні рекомендації по роботі з е-лікарняними

Досягли певного віку? Отримайте підвищення пенсії

У листопаді щочетверга на прямому зв’язку пенсійники КіровоградщиниЕ-лікарняні з помилками? Учасники бойових дій мають право на достроковий вихід на пенсіюЯкщо ви отримуєте пенсію через банк…Про перерахунок пенсій з 1 жовтня 2021 рокуРезультат боротьби з нелегальною зайнятістю – 4,6 млн грнЧи зараховується стаж студентам?У вересні щочетверга на прямому зв’язку пенсійники КіровоградщиниЕ-лікарняний: як це працює?