Відділ освіти Новомиргородської міської ради оголошує Конкурс

Відділ освіти Новомиргородської міської ради оголошує Конкурс на заміщення вакантної посади директора Златопільського ліцею м.Новомиргород Новомиргородської міської ради Кіровоградської області (далі – Конкурс), що розташований за адресою: вулиця Миколи Зерова, 20, м.Новомиргород, Новоукраїнський район, Кіровоградська область.

Конкурс проводиться відповідно до "Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Новомиргородської міської ради Кіровоградської області", затвердженого рішенням двадцять першої сесії міської ради восьмого скликання від 07 жовтня 2022 року № 627.

Керівником закладу може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до цього Положення. Повноваження керівника закладу визначаються законодавством та установчими документами закладу освіти.

Місце проведення конкурсу: вул. Соборності, 227/7, м. Новомиргород, Новоукраїнський район, Кіровоградська область, 26000.

Найменування закладу: Златопільський ліцей м. Новомиргорода Новомиргородської міської ради Кіровоградської області.

Місце знаходження закладу: вул. Миколи Зерова, 20, м. Новомиргород, Новоукраїнський район, Кіровоградська область, 26000.

Найменування посади та умови оплати праці: директор Златопільського ліцею м. Новомиргорода Новомиргородської міської ради Кіровоградської області

Посадовий оклад, надбавки, доплати встановлюються згідно з контрактом, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 №1289 «Про оплату праці працівників на основі тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; наказу МОН від 26.09.2005 року №557 «Про впорядкування умов праці та затвердження схем розрядів працівників навчальних закладів, установ наукових установ».

Етапи проведення Конкурсу:

І етап (підготовчий) – з 08 грудня 2022 року по 05 січня 2023 року включно – подання документів претендентів на посаду директора Златопільського ліцею м. Новомиргорода Новомиргородської міської ради Кіровоградської області.

Для участі в Конкурсі учасники обов'язково подають конкурсній комісії такі матеріали:

• Заява на участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних;
  • Автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • Копія паспорта громадянина України;
  • Копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеню магістра (спеціаліста);
  • Документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою засвідчується державним сертифікатом про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови на сайті https://mova.gov.ua/.
  • Копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних або корпоративних закладів);
  • Довідка про відсутність судимості;
  • Довідка про проходження психіатричного огляду;
  • Мотиваційний лист, складений у довільній формі.

ІІ етап (підготовчий) – з 06 січня 2023 року по 10 січня 2023 року перевірка документів та допущення та/або недопущення до участі у конкурсі (інформацію буде розміщено на офіційному сайті міської ради);

ІІІ етап (основний) – з 11 січня 2023 року ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом (буде повідомлено персонально);

ІV етап (основний) – 18 січня 2022 року проведення конкурсу (буде повідомлено персонально).

Конкурсний відбір здійснюється за результатами:

• перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, Закону України "Про освіту" та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;
  • перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;
  • публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (на 2 роки - для осіб, які раніше не обіймали посаду керівника закладу освіти та на 6 років - для осіб, які раніше обіймали посаду керівника закладу освіти), а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

V етап (підсумковий) – до 20 січня 2023 року визначення переможця конкурсу та висвітлення інформації про переможця на офіційному сайті Новомиргородської міської ради.

Зазначені документи подаються на адресу відділу освіти міської ради: 26000, вул. Соборності 112, м. Новомиргород, ІІІ поверх, кабінет №38. Уповноважена особа – Якубцова Раїса Петрівна, 0969217491, електронна адреса: osvita.nmotg@gmail.com .