Розподілено обов’язки членів робочої групи з впровадження субпроєктів «Програми з відновлення України» Європейського інвестиційного банку

01 грудня відбулося друге засідання Робочої групи з впровадження субпроєктів «Програми з відновлення України» Європейського інвестиційного банку під головуванням заступника міського голови Валентини Снісаренко. Згідно Положення робочої групи в ході засідання було визначено обов’язки усіх членів робочої групи. Секретарем робочої групи визначено головнго спеціаліста відділу з питань економічного розвитку та інвестицій міської ради Цирульник Лесю Валеріївну; спеціаліст по зв’язкам з громадськістю – Гончаренко Віктор Олександрович, спеціаліста з управління ризиками - Кармазін Богдан Васильович, спеціаліста з моніторингу субпроєктів - Коломійць Олександр Якович, спеціаліста по роботі з пропозиціями та скаргами – Чернієнко Олександр Федорович.