Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

розроблено відділом містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Новомиргородської міської ради та відкориговано відповідно до рекомендацій Державної регуляторної служби. Проектом регуляторного акту передбачається удосконалення правового регулювання порядку розміщення зовнішньої реклами на території населених пунктів Новомиргородської міської територіальної громади та формування системного підходу у напрямку підвищення ефективності використання території населених пунктів для розповсюдження зовнішньої реклами.

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даного проекту регуляторного акту. Зауваження та пропозиції надаються до Новомиргородської міської ради за адресою:

26001, Кіровоградська область, м. Новомиргород, вул. Соборності, 112, ( кабінет №9, відділ містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Новомиргородської міської ради);

E-mail: novmrada@online.ua

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 08.01.2024 року у письмовому та/або електронному вигляді.