ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ         ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН В АТМОСФЕРНЕ ПОВІТРЯ

18.07.2025

Новомиргородська міська рада (скорочено Новомиргородська міська рада, ЄДРПОУ: 04055104 юр.адреса 26000, Україна, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., місто Новомиргород, вулиця Соборності, будинок, 227/7) яка здійснює державне управління загального характеру повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для об’єкту Туріянський ліцей Новомиргородської міської ради Кіровоградської області.

Контактний номер телефону +38 (096) 639-58-14, адреса електронної пошти arhitecmrada@ukr.net

Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика: Кіровоградська обл., Новоукраїнський р-н, Новомиргородська ТГ, с. Турія, вул. Шкільна, 32.

Метою отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами є дотримання вимог статті 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», а саме отримання офіційного документу дозвільного характеру у сфері охорони атмосферного повітря, який надає право експлуатувати об’єкти на майданчику, з яких надходять в атмосферне повітря забруднюючі речовини та їх суміші.

Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля, в якому визначено допустимість провадження планованої діяльності, яка згідно з вимогами Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” підлягає оцінці впливу на довкілля: Згідно Закону України "Про оцінку впливу на довкілля"№ 2059-VIII від 23.05.2017р.. та Постанови Кабінету Міністрів України №1010 від 13.12.2017 діяльність об’єкту не підлягає оцінці впливу на довкілля.

Загальний опис об’єкта (опис виробництв та технологічного устаткування):

Джерелами утворення речовин, які забруднюють атмосферне повітря є: газовий котел Ferroli PEGASUS F2 N 102T – 2 шт. потужністю 99кВт; газовий конвектор Росс АОГ - 2,5 потужністю 2,5кВт; свіча розвантаження контуру трубопроводу котельні.

Відомості, щодо видів та обсягів викидів:

оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO NO2]) – 0,069 т/рік , азоту (1) оксид [N2О]- 0,000102 т/рік, оксид вуглецю- 0,271т/рік, вуглецю діоксид – 64,368 т/рік, метан – 0,002 т/рік, етантіол (етилмеркаптан) – 2,21·10-10т/рік.

Заходи, щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, що виконані або/та які потребують виконання: об’єкт за ступенем впливу на забруднення атмосферного повітря відноситься до третьої групи об’єктів (об’єкти які не мають виробництва або технологічне устаткування, на яких повинні проваджуватися найкращі доступні технології та методи керування), тому заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва не розробляються і не потребують виконання.

Перелік заходів щодо скорочення викидів ,що виконані або/та які потребують виконання та дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: заходи щодо запобігання перевищенню встановлених нормативів ГДВ у процесі виробництва; заходи щодо охорони атмосферного повітря при несприятливих метеорологічних умовах; заходи щодо досягнення встановлених нормативів ГДВ для найбільш поширених і небезпечних забруднюючих речовин; заходи щодо обмеження обсягів залпових викидів; заходи щодо охорони атмосферного повітря на випадок виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру а також інші заходи, направленні на скорочення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря не розробляються, відповідно до Інструкції про вимоги до оформлення документів у яких обґрунтовуються обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами №448 від 23.08.23р. за №1475/40531, (об’єктів 3 групи пункт 11 Інструкції не заповнюється)

Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: заходи не встановлені.

Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству:

пропозиції щодо дозволених обсягів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря не перевищують величин гранично допустимих викидів відповідно до законодавства. Встановлено умови до викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

Адреса обласної держадміністрації з питань охорони навколишнього природного середовища, до якої можуть надсилатися зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди: збір зауважень громадських організацій та окремих громадян по даному питанню проводить (протягом місяця з дати публікації повідомлення) Кіровоградська обласна військова адміністрація за адресою: 25006, м. Кропивницький-06, пл. Героїв Майдану, 1 телефон 8 (0522) 24-17-25 , е-mail: ekologkr2019@gmail.com

Для одержання додаткової інформації прохання звертатися на підприємство за телефоном: +380 (97) 753-17-26, або до розробника документів +38 (066) 465-22-80

Строки подання зауважень та пропозицій: Зауваження та пропозиції приймаються до розгляду протягом 30 календарних днів з дати опублікування в місцевих друкованих засобах масової інформації.

Поділитися: