До відома власників тимчасових споруд для провадженняпідприємницької діяльності на території Новомиргородської міської ради

10.05.2024

Новомиргородська міська рада повідомляє , що відповідно до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 21.10.2011 року №244 розміщення тимчасових споруд здійснюється на підставі Паспорта прив’язки.

З метою впорядкування розташування тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльностіта врегулювання їх діяльності на території Новомиргородської міської ради , міська рада звертається до їх власників:

до 10.07. 2024 року привести у відповідність до чинного законодавства документи, що підтверджують право розташування Тимчасових споруд на території міської ради та надати у відділ містобудування, архітектури , будівництва, житлово-комунального господарства та цивільного захистуНовомиргородської міської ради (м. Новомиргород, вул. Соборності, буд. 112, каб. №9)Паспорта прив’язки тимчасових споруд .

Без підтверджуючих документів Тимчасові споруди будуть визнані самовільно встановленими . Щодо таких споруд буде вирішуватись питання про їх демонтаж.

Новомиргородська міська рада