Заробітна плата лікаря в громаді у січні становила від 20 тис. грн., медичної сестри від 13,5 тис.

09.02.2022

12 січня 2022 року Кабінет Міністрів на виконання Указу Президента України від 18 червня 2021 р. № 261/2021 «Про заходи щодо підвищення конкурентоспроможності закладів охорони здоров’я та забезпечення додаткових гарантій для медичних працівників» ухвалив постанову про підвищення зарплати медпрацівникам. Ця постанова розповсюджується на всі державні та комунальні заклади охорони здоров'я, а також установи та підприємства, які уклали договір з НСЗУ. Документ передбачає підвищення базового рівня заробітної плати для лікарів та медичних сестер. З 1 січня 2022 року зарплата лікаря повинна бути не менше 20 тис. грн, для медичної сестри - 13,5 тис. грн, забезпечення даного рівня заробітної плати визначено в бюджеті на 2022 рік.

В закладах охорони здоров’я Новомиргородської міської ради в січні цього року забезпечено виконання вимог вказаних розпорядчих документів та виплачено заробітні плати медикам КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та КНП «Новомиргородська міська лікарня» відповідно лікарям у розмірі не менше 20 тис. грн., а також середньому медичному персоналу у розмірі не менше 13,5 тис. грн.