Заборона вилову риби в нерест

28.04.2023

Для створення сприятливих умов проходження нересту водних біоресурсів щороку встановлюється весняно-літня заборона вилову риби.

На водних об’єктах в межах Кіровоградської області встановлені такі терміни:

- у всіх річках та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками, затонами) – з 1 квітня по 20 травня 2023 року;

- у всіх водосховищах – з 1 квітня по 9 червня 2023 року;

- у придаткових водоймах – з 1 квітня по 30 червня 2023 року.

У період нересту заборонено здійснювати вилов водних біоресурсів на нерестовищах, в тому числі з берега.

Під час нересту дозволено вилов одній особі за добу 3 кг риби та один трофей гачковими знаряддями вилову з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою з берега на ділянках на яких дозволено здійснення любительського рибальства на період весняно-літньої заборони.

Кіровоградський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства. Якщо Ви помітили порушення Правил рибальства або Порядку придбання чи збуту водних біоресурсів просимо повідомляти на «гарячу лінію» за номером: (095) 198-75-77.