З міського бюджету буде виділено 350 тис. грн. для організації територіальної оборони.

15.02.2022

Сьогодні в сесійній залі міської ради відбулася позачергова п’ятнадцята сесія міської ради. На порядок денний винесене одне питання «Про фінансування заходів територіальної оборони місцевого значення». Даним рішенням передбачена субвенція з місцевого бюджету державному бюджету – Кіровоградському обласному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки на заходи та роботи з територіальної оборони в сумі 350 тис. грн. Запропонований проект рішення підтриманий депутатами одноголосно.

Під час розгляду даного питання міський голова Ігор Забажан відзначив, що підтримка сил територіальної оборони на сьогоднішній день є вкрай важливим та необхідним завданням. Сьогодні увага усієї світової спільноти прикута до ситуації навколо кордонів України і всі ми сподіваємося на недопущення чергового порушення українських кордонів з боку агресора, але маємо бути готові до будь-яких варіантів розвитку подальших подій. Тому не забуваємо про постійну підтримку ЗСУ, прикордонної служби та підрозділів територіальної оборони.