Відбулося засідання виконавчого комітету Новомиргородської міської ради

09.02.2022

Сьогодні під головуванням міського голови Ігоря Забажана відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. На розгляд членів виконавчого комітету винесені питання серед яких - схвалення програм «Питна вода» та підтримки ОСББ, затвердження робочого проекту поточного середнього ремонту дорожнього покриття в с.Йосипівка, с.Тишківка, встановлення тарифів на послуги водопостачання що надаються КП «Мартоніське», та встановлення тарифів та постачання теплової енергії, що надають ПП «Котлосантехмонтаж» та ПП «Формула тепла». Також розглянуто питання про присвоєння почесного звання Мати-героїня жительці громади та надання соціальної допомоги на лікування особам, що звернулися за допомогою. Крім цього, члени виконкому затвердили перелік об’єктів та видів суспільно корисних робіт для порушників та засуджених, на яких судом накладено адміністративне стягнення та покарання у вигляді громадських робіт.