В громаді працевлаштовано п’ять лікарів з числа ВПО

03.08.2022

Серед понад двох тисяч переселенців що сьогодні проживають в нашій громаді є частина людей з професійним та кваліфікованим досвідом роботи в різних сферах діяльності, в тому числі і лікарі, які останніми роками є дуже затребувані в закладах охорони здоров’я громади. Станом на сьогодні в Новомиргородській міській лікарні працевлаштовані п’ять лікарів з числа внутрішньо переміщених осіб – лікар-гінеколог, два лікаря-педіатра, а також терапевт-кардіолог та травматолог.

В ході особистої зустрічі міського голови Ігоря Забажана з новопризначеними лікарями обговорили їх побутові та соціальні проблеми у вирішенні яких шукатимемо можливості допомогти.

Також звертаємо увагу жителів та гостей громади на суттєве кадрове підсилення нашої міської лікарні, завдяки чому в разі необхідності маєте можливість отримати необхідну медичну допомогу.