В громаді надається допомога внутрішньопереміщеним особам

25.03.2022

Продовжуємо роботу з гуманітарної підтримки осіб, що вимушено переселилися з територій держави, де тривають активні бойові дії. Станом на сьогодні в громаді зареєструвалося 742 особи вимушених переселенців, з яких 283 це діти. Більшість людей проживають у родичів, близьких та знайомих або ж винаймають житло. У випадку не можливості знайти житло самостійно міська рада допомога таким людям, з пошуком житла чи розселенням в наших установах соціальної сфери. Також організовано допомогу з наданням продуктів харчування, одягу, предметів першої необхідності та дитячих товарів.

Вчора в місті за місцем проживання сімей вимушених переселенців, які мають маленьких дітей здійснено розвезення дитячих товарів. Родини отримали підгузки, дитяче харчування та засоби гігієни. В сільських населених пунктах громади таку ж саму роботу проводять старости з місцевими волонтерами.

Підтримка людей, яких війна змусила покинути місця свого проживання продовжуватиметься й далі.