Профілактична робота з неповнолітнім

10.11.2021

05 листопада 2021 року працівниками служби у справах дітей Новомиргородської міської ради з персоналом Новоукраїнського (Новомиргородського) районного сектору № 3 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області спільно був проведений профілактичний захід з неповнолітнім клієнтом пробації Т., який засуджений до покарання, що не повязане з позбавленням волі.

Неповнолітньому наголошували про дотримання норм поведінки, недопущення повторного скоєння адміністративних порушень та злочинів, а також було звернуто увагу матері на проведені з дитиною належного виховання, недопущення формування шкідливих звичок, посилення контролю і нагляду за ним.

Також окремо акцентувалась увага на важливості подальшого навчання для здобуття фахової освіти, що позитивно вплине на процес виправлення та адаптацію у суспільстві.