Про випадок виявлення АЧС

Шановні жителі міста та населених пунктів

Новомиргородської міської ради!

Новомиргородська міська рада повідомляє, що відповідно до звіту про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу Центральної випробувальної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Київській області та місті Києві від 21 травня 2024 року № 001090 п.м./24 від 1 трупа дикого кабана, виявленого на території мисливських угідь ТОВ «СМГ «Переяславське» (квадрат 72) Бориспільського району Київської області при молекулярно-генетичних дослідженнях виділено ДНК вірусу африканської чуми свиней.

Для запобігання недопущення АЧС на територію громади міська рада рекомендує жителям дотримуватись вимог Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, затвердженої наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07 березня 2017 року № 111, який зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 29 березня 2017 року за № 432/30300.