Незабаром Великдень.

22.04.2022

Радість, веселощі, святкування – це те, що пов’язує нас з довоєнним періодом; це те, що надає змогу відновлювати та підтримувати свій емоційний баланс; це те, що дарує віру на краще та наближає нас з кожним днем до Перемоги!

Цього року ми святкуємо Воскресіння Христове, під гул сирен, щоденні обстріли наших міст і сіл, але з непохитною вірою в Перемогу та відновлення мирного життя в Україні. В навчальних закладах нашої громади на підтримку наших захисників та з турботою про переселенців з «гарячих» регіонів держави пройшла акція «Великодній кошик». Учні, педагоги, батьки та всі бажаючі долучилися до цієї акції та власними руками напекли Великодніх Пасок, нафарбували і розмалювали писанки та наповнили традиційні Великодні кошики іншими смаколиками і ласощами. Тепер все це готується до відправки, а частково вже і відправлено, на передову нашим захисникам. А також Великодні кошики отримують діти, яких війна змусила знайти прихисток у нас на Новомиргородщині.

Напередодні свята, до акції приєдналися і місцеві представники Товариства «Червоного Хреста в Україні», які також відвідали людей, яких війна змусила шукати прихисток в нашій громаді, і привітали їх з Великоднем.