Міський голова зустрівся з керівництвом Головного управління ДСНС

09.12.2021

Сьогодні міський голова Ігор Забажан провів робочу зустріч з керівництвом обласного управління та представниками районного управління служби надзвичайних ситуацій України. Спільно з заступником начальника ГУ ДСНС в області Вадимом Янішевським, головним інспектором відділу техногенної безпеки ГУ ДСНС в області Олександром Гненним та заступником начальника відділу захисту надзвичайних ситуацій Новоукраїнського районного управління ГУ ДСНС в області Сергієм Федоровським обговорили питання співпраці та оперативної взаємодії міської ради з структурами служби надзвичайних ситуацій. Також спілкувалися про створення та діяльність на території громади місцевих загонів пожежної охорони, зараз в нашій громаді міською радою забезпечується діяльність одного такого загону.