КНП «Благоустрій» - з турботою про громаду

30.05.2024

КНП «Благоустрій» Новомиргородської міської ради – підприємство, що відповідає та забезпечує належний санітарний стан територій населених пунктів громади, а також забезпечує озеленення територій, обслуговування вуличного освітлення, експлуатація та утримання інших інфраструктурних об’єктів комунальної власності громади.

Протягом всього року працівники підприємства в місті та на території старостинських округів щоденно виконують роботи результати якої не завжди всі помічають. Квітучі клумби в місті та селах, пофарбовані та прибрані дитячі майданчики, обкошені узбіччя та прилеглі території, освітлені вулиці та провулки і багато чого іншого, що радує людське око і викликає приємні емоції – все робиться руками працівників КНП «Благоустрій».

Прохання до жителів громади - цінуйте їх не легку працю.