До уваги страхувальників

04.01.2023

Відповідно до Закону України від 21.09.2022 № 2620 «Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" та Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", а також постанов Кабінету Міністрів України від 15.11.2022 № 1289 «Про внесення змін до Положення про Пенсійний фонд України» та від 02.12.2022 № 1350 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо забезпечення реалізації окремих функцій Пенсійного фонду України та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», було внесено відповідні зміни до законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування та рішень Уряду, які набули чинності 01 січня 2023 року.

Функції та завдання Фонду соціального страхування України за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку передаються Пенсійному фонду України.

Відтепер уповноваженим органом управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування є Пенсійний фонд України.

У разі настання нещасного випадку на виробництві/гострого професійного захворювання (отруєння), встановлення підозри хронічного професійного захворювання, починаючи з 01 січня 2023 року, документи необхідно направляти на електронну адресу Головного управління Пенсійного фонду України у Кіровоградській області gu@kr.pfu.gov.ua, крім цього, існує можливість надавати документи на паперових носіях до відділів обслуговування громадян (сервісних центрів).