14 жовтня - День захисників і захисниць України

14.10.2021

З нагоди Дня захисників і захисниць України урочисті, святкові та пам’ятні заходи відбулися в нашій громаді. Біля Меморіального комплексу військовослужбовцям, добровольцям, волонтерам зібралися представники влади, громадськість, ветерани АТО/ООС, учнівська молодь. Настоятель парафії Успіння Пресвятої Богородиці отець Степан відслужив поминальну літургію в пам'ять про полеглих захисників України.

З державним святом громадськість привітав міський голова Ігор Забажан. Грамотами міської ради були нагороджені учасники антитерористичної операцій, жителі нашої громади. Присутній голова Новоукраїнської районної ради Олександр Небога привітавши запрошених, також вручив ряд відзнак обласного рівня захисникам України.

Почесними гостями сьогоднішнього заходу були військовослужбовці 3-го окремого полку спеціального призначення ім. князя Святослава Хороброго. Саме вони проводили демонстрацію військової техніки та зброї. Можливість сфотографуватися в кабіні військового транспорту та потримати справжню зброю спокушувала не лише дітей, а й дорослих.

Усі відвідувачі святкових заходів мали можливість скуштувати козацької каші, випити чаю та почастуватися солодощами, адже поруч була розгорнута польова кухня.

По завершенню урочистої частини гурт «Ташакор» підготував для глядачів тематичний концерт.

Вшановуючи пам'ять наших загиблих земляків міський голова Ігор Забажан також сьогодні відвідав і могили наших загиблих хлопців. Разом з батьками героїв вклонилися пам’яті та поклали квіти на могилах Євгенія Присяжного, Андрія Гурічева, Максима Чередника.

Пам’ятаємо наших загиблих захисників і захисниць України та шануємо тих хто і зараз боронить українську незалежність, суверенність, державність.