ОГОЛОШЕННЯ

«Відповідно до рішення Новомиргородської міської ради від 20 жовтня 2023 року № 950 «Про проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Новомиргородська міська лікарня» Новомиргородської міської ради» Новомиргородська міська рада оголошує початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Новомиргородська міська лікарня» Новомиргородської міської ради».

До складу конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Новомиргородська міська лікарня» Новомиргородської міської ради входять по два представника від:

органу управління;

трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;

галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

представник структурного підрозділу з питань охорони здоров’я обласної, держадміністрацій відповідно до місцезнаходження закладу охорони здоров’я.

Для участі у складі конкурсної комісії необхідно надати наступні документи:

заяву щодо згоди на участь у конкурсній комісії затвердженого зразка (додається);

попередження про вимоги та обмеження, встановленні Законом України «Про запобігання корупції» затвердженого зразка (додається);

При собі мати документи, що посвідчують особу.

Для включення до складу конкурсної комісії представників від трудового колективу відповідного закладу додатково подаються:

супровідний лист у довільній формі із зазначенням двох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії;

протокол загальних зборів (коференції) трудового колективу за підписом головуючого та секретаря зборів.

Для включення до складу конкурсної комісії представників від галузевої професійної спілки у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування додатково подаються:

витяг із Статуту професійної спілки;

подання (протокол профспілкових зборів) щодо надання чотирьох кандидатур на розгляд органу управління, який визначає з їх числа двох кандидатур включення до складу комісії.

Для включення до складу конкурсної комісії представників від галузевих громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності додатково подаються:

витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань;

витяг із Статуту громадського об’єднання, що підтверджує відповідні функції громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності;

подання (протокол загальних зборів громадського об’єднання) щодо надання кандидатур представників для включення до складу комісії надання чотирьох кандидатур на розгляд органу управління, який визначає з їх числа двох кандидатур включення до складу комісії.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються разом з вищевказаною інформацією до загального відділу Новомиргородської міської ради до 07 листопада 2023 року за адресою: 26000, м. Новомиргород, вул. Соборності, 227/7 (2 поверх, приймальня міського голови, у робочі дні: понеділок по четвер з 08.00 до 17.00, у п’ятницю з 08.00 до 16.00).

24 жовтня 2023 р.

ОГОЛОШЕННЯ (версія для друку)ДОДАТКИ