ІНФОРМАЦІЙНА  ДОВІДКА:

Новомиргородська міська рада взяла участь у конкурсі проєктних заявок, що був оголошений Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України у рамках Програми з відновлення України, що реалізується за фінансування Європейського інвестиційного банку. За результатами конкурсу та завдяки очікуваним позитивним соціальним наслідкам, проєкт відновлення дитячого садочкав м. Новомиргород потрапив у список з понад 130 відібраних до реалізації проєктів.

Реалізація проєкту передбачає:

  • покращення технічних характеристик будівлі дошкільного навчально-виховного комплексу;
  • підвищення енергоефективності будівлі дошкільного навчально-виховного комплексу;
  • покращення благоустрою території ДНВК;

Проектними рішеннями врахован івимоги щодо доступності осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних групп населення.

Передбачається перевідчастини підвального поверху будівлі ДНВК у будівлю подвійного призначення для використання як найпростішого укриття.

Загальна кошторисна вартість ремонту складає –45 147 643,20 гривень.

Для забезпечення належної якості робіт та прозорості використання коштів на конкурсній основі залучається незалежний інженертехнічного нагляду, послуги якого оплачуються додатково. Кошти на фінансування ремонтних робіт та послуг технічного наглядувиділяються Європейським інвестиційним банком. Передбачається спів фінансування проєкту за рахунок бюджету Новомиргородської міської територіальної громади у розмірі 20% ПДВ та витрат на конвертацію валюти, авторський нагляд.

Наразі за проєктом тривають конкурсні торги відповідно до чинного законодавства України та спеціальних процедур Європейського інвестиційного банку.

Про хід реалізації проєкту буде повідомлятися на офіційному сайті та Фейсбук-сторінці Новомиргородської міської ради.

Довідково.

Програма з відновлення України (ПВУ) – багатосекторна позикавід Європейського інвестиційного банку на загальну суму 340 млн. євро, спрямована на відновлення критичної інфраструктури та об’єктів, що мають важливе соціальне значення: навчальних закладів, медич­них установ, ЦНАПів, об’єктів тепло-, водопостачання та водовідведення. Програма впроваджуєтьсяна території 10 областей України, що зазнали негативного впливу збройної агресії російської федерації. Метою ПВУ є забезпечення гідних умов життя для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та приймаючих громад. Реалізація ПВУ розпочалася у 2022 році на підставі Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестицій­ним банком від 09.12.2020 р.

У межах ПВУ планується реалізувати понад 150 проектів з реконструкції, ремонту та будівництва об’єктів інфраструктури, які забезпечуватимуть доступ мешканців до базових соціальних послуг та сприятимуть покращенню умов життя в громадах. Відповідальним за реалізацію Програмиє Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, а замовниками проєктів виступають місцеві органи влади та органи місцевого самоврядування. Кошти на реалізацію проєктів мають цільове призначення, надходять до місцевих бюджетів на безповоротній основі у формі субвенції зі спеціального фонду Державного бюджету України. Технічну підтримку, консультативний супровід реалізації проєктів та контроль за виконанням робіт і використанням коштів здійснюється Програмою розвитку ООН в Україні.

Поділитися: