Група Технічної Підтримки ПРООН відвідала ясла-садок "Калинонька"

23 вересня 2024 року Група Технічної Підтримки ПРООН відвідала ясла-садок "Калинонька" Новомиргородської міської ради. Візит відбувся з нагоди початку капітального ремонту закладу, який здійснюється в рамках Програми з відновлення України, що фінансується за кошти Європейського інвестиційного банку. За участі представників підрядної організації, технічного нагляду, проектної організації та Новомиргородської міської ради відбулася установча нарада, в ході якої відбулося обговорення вимог Програми з відновлення та дотримання технічних, фінансових та соціальних стандартів впровадження проектів. Програма розвитку ООН в Україні надає технічну підтримку замовникам проектів у впровадженні субпроєктів та здійснює моніторинг виконання робіт і використання коштів.