Запрошуємо бажаючих на роботу до Новомиргородської міської ради

14.08.2024

Запрошуємо бажаючих на роботу до Новомиргородської міської ради на тимчасово вакантну посаду головного спеціаліста загального відділу апарату виконавчого комітету Новомиргородської міської ради, на період увільнення основного працівника від роботи у зв’язку з призовом на військову службу під час мобілізації, на особливий період.

Вимоги до кандидатів:

вільне володіння українською мовою;

вищу освіту не нижче ступеня бакалавра, професійна кваліфікація: інформаційні системи та технології, комп’ютерна інженерія, комп’ютерні науки, інженерія програмного забезпечення, кібербезпека, системи управління і автоматики;

без вимог до стажу;

знання і розуміння сучасних засобів зв’язку таІТ-технологій;

вміння виявляти та вирішувати проблеми зі зв’язком і мережею;

налаштування і адміністрування операційних систем Windows, MSOffice, віртуального середовища;

навички із встановлення, настроювання та адміністрування Windows Server 2003−2019, Windows 10 -11;

здійснення адміністрування мережного обладнання;

налаштування та супроводження поштових сервісів, мережевих та сервісних налаштувань;

уміння здійснення технічної підтримки користувачів.

Не розглядаються кандидати, які досягли встановленого законом граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування; визнані в установленому порядку недієздатними; мають судимість за вчинення умисного кримінального правопорушення, якщо ця судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку; у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі близьким особам; які за рішенням суду позбавлені права займати посади в органах державної влади та їх апараті або в органах місцевого самоврядування протягом установленого строку; інші обмеження, пов’язані із проходженням служби в органах місцевого самоврядування, встановлюються виключно законами України.

Особи, які виявили бажання працювати головним спеціалістом загального відділу апарату виконавчого комітету мають подати до відділу управління персоналом апарату виконавчого комітету міської ради:

Заяву про призначення встановленого зразка;

заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

копію документа, який посвідчує особу;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);

копію документа, який підтверджує рівень вільного володіння державною мовою.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

За довідками звертатись за адресою: м.Новомиргород, вул.Соборності,112,каб. 29.