Щодо приватизації об'єкта малої приватизації

22.05.2023

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградських областях повідомляє, що на території Новомиргородської міської територіальної громади розташований об'єкт державної власності - нежитлове приміщення, вбудоване в житловий будинок, загальною площею 76,7 кв. м, що розташований за адресою: Кіровоградська обл., м. Новомиргород, вул. Лесі Українки, 36/4, та перебуває на балансі Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області (код за ЄДРПОУ 20632802) (далі - об'єкт приватизації).
Оскільки приватизація державного майна забезпечує надходження коштів до Державного бюджету У країни, Регіональне відділення запрошує до співпраці з залучення потенційних покупців для реалізації вказаного об' єкта приватизації.
Отримати інформацію про об'єкт приватизації, дізнатися, як придбати такий об'єкт, можна на порталі https://privatization.gov.ua/.
Звертаємо увагу, що на період дії правового режиму воєнного стану, потенційному покупцеві, який зацікавлений в купівлі певного державного активу, необхідно надіслати лист про намір приватизації у довільній формі на адресу Регіонального відділення: вул. Глинки, 2, м. Кропивницький, 25009 та/або на електронну адресу: kropyvnytskyi@spfu.gov.ua, зразок додається.

ДОДАТОК