Щодо приватизації об'єкта малої приватизації

22.05.2023

Регіональне відцілення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях повідомляє, що до Переліку окремого майна (додаток 3), затвердженого наказом Фонду державного майна України від 24.03.2023 No563 «Про внесення змін до наказу Фонду державного майна України від 04.01.2022 №1 «Про затвердження переліків об'єктів малої приватизації, що підлягають приватизації (із змінами)», включено об'єкт малої приватизації - окреме майно - комплекс будівель у складі: А - адмінбудівля площею 58,8 кв. м.кв. Б - гараж площею 106. 7 кв. м; І - вимощення, за адресою: Кіровоградська обл., Новоукраїнський р-н, м. Новомиргород, вул. Миколи Зерова, 39/48, що знаходиться на балансі Новомиргородської районної державної лікарні ветеринарної медицини (код за ЄДРПОУ 00700074) (далі - об'єкт приватизації).
Процедура торгів (аукціон) з реалізації вказаного активу проходитиме на базі електронної торгової системи «Prozorro.Пpoдaжi» та відбуватиметься відповідно до вимог Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» (із змінами) та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 №432 (із змінами).