Про проведення конкурсу з визначення заходів, розроблених громадськими організаціями осіб з інвалідністю і ветеранів Новомиргородської міської територіальної громади для надання фінансової підтримки з міського бюджету у 2022 році

23.12.2021

Про проведення конкурсу з визначення заходів, розроблених громадськими організаціями осіб з інвалідністю і ветеранів Новомиргородської міської територіальної громади для надання фінансової підтримки з міського бюджету у 2022 році

Відділ соціального захисту населення Новомиргородської міської ради оголошує:

- конкурс з визначення заходів, розроблених громадськими організаціями осіб з інвалідністю і ветеранів Новомиргородської міської територіальної громади, для реалізації яких надається фінансова допомога з міського бюджету у 2022 році;

Конкурс проводиться з метою забезпечення прозорості та ефективного використання коштів, які передбачаються в бюджеті Новомиргородської міської територіальної громади для фінансової підтримки громадських організації, діяльність яких має соціальну спрямованість на виконання міської Програми фінансової підтримки громадських організацій осіб з інвалідністю і ветеранів Новомиргородської міської територіальної громади на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням дванадцятої сесії міської ради восьмого скликання 26 листопада 2021 року № 413.

Конкурс проводиться відповідно до:

- постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 № 1049 «Про порядок проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» (зі змінами та доповненнями),

- порядку проведення конкурсу з визначення проектів та заходів, розроблених громадськими організаціями осіб з інвалідністю і ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів бюджету громади, затвердженого рішенням дванадцятої сесії міської ради восьмого скликання від 26 листопада 2021 року № 413.

Проекти заходів, що подаються для участі в конкурсі, мають бути спрямовані на реалізацію наступних цілей та пріоритетних завдань:

  1. Проведення інформаційних кампаній, спрямованих на розвиток патріотичного руху на території громади, а також заходів, що пропагують ідею єдності та цілісності країни.
  2. Військово-патріотичне виховання молоді, що ґрунтується на героїзації подвигів борців за незалежність України. Формування позитивного іміджу захисника України.

3. Підтримка та посилення соціального захисту ветеранів Другої світової війни і праці, учасників бойових дій на територіях інших держав, учасників бойових дій АТО/ООС та учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

4. Підтримка та сприяння активному довголіттю ветеранів та осіб з інвалідністю.

5. Сприяння формуванню якісної системи соціального захисту осіб з інвалідністю та гідних умов життя для цієї групи громадян. Просвітництво та інформування осіб з інвалідністю щодо можливих видів соціальної допомоги, самостійного проживання тощо.

У межах конкурсу можуть бути підтримані такі види діяльності:

1. Відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат, пов’язаних з вшануванням та увічненням пам’яті ветеранів війни, захистом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, проголошенням незалежності України.

2. Вшанування пам’яті загиблих захисників України, загиблих військовослужбовців при виконанні інтернаціонального обов’язку в Афганістані, учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

3. Забезпечення поліпшення становища та розширення прав і можливостей осіб з інвалідністю, громадян похилого віку.

Фінансування заходів здійснюється безпосередньо Новомиргородською міською радою, як головним розпорядником бюджетних коштів на підставі договорів.

Для участі у конкурсі з визначення заходів, розроблених громадськими організаціями осіб з інвалідністю і ветеранів Новомиргородської міської територіальної громади подають конкурсну пропозицію, що має бути складена державною мовою і повинна містити:

- заяву про участь у конкурсі (додаток 3.1);

- опис заходу (додаток 3.2);

- розрахунок витрат (план використання бюджетних коштів) та джерел фінансування (додаток 3.3),

- копію свідоцтва про реєстрацію громадської організації;

- копію статуту громадської організації, скріпленою печаткою громадської організації (у разі наявності);

- копію документа, виданого територіальним органом ДПС України, що підтверджує включення (на дату подання конкурсної пропозиції) громадської організації до Реєстру неприбуткових установ та організацій;

- інформацію про діяльність громадської організації, зокрема досвід виконання заходів протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування громадської організації, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення;

- інформацію у довільній формі щодо не вчинення громадською організацією бюджетного правопорушення протягом одного бюджетного періоду;

- документ, що підтверджує повноваження уповноваженої особи громадської організації (на підписання, подання чи захист конкурсної пропозиції – у разі підписання, подання чи захисту конкурсної пропозиції не керівником громадської організації).

До участі в конкурсі не допускаються громадські організації, якщо:

- інформація, зазначена в конкурсній пропозиції, не відповідає інформації про громадську організацію, що міститься у відкритих державних реєстрах;

- громадська організація зареєстрована пізніше ніж за півроку до оголошення проведення конкурсу;

- громадська організація відмовилася від участі у конкурсі шляхом надсилання офіційного листа;

- громадська організація перебуває у стадії припинення;

- конкурсну пропозицію подано після закінчення встановленого організатором строку подання конкурсних пропозицій та/або не в повному обсязі;

- встановлено факт порушення громадською організацією вимог бюджетного законодавства протягом двох попередніх бюджетних періодів без застосування заходу впливу за таке порушення (крім попередження);

- громадська організація не реалізувала заходи, для виконання яких надавалася фінансова підтримка за рахунок бюджетних коштів у попередньому бюджетному періоді.

Відповідальність за достовірність інформації, що міститься в конкурсній пропозиції, покладається на учасника конкурсу. (Копії документів засвідчуються відповідно до вимог законодавства)

Конкурсна пропозиція має подаватися у друкованому та електронному вигляді.

Конкурсна пропозиція не повертається учасникові конкурсу.

Для участі у конкурсні пропозиції приймаються з 28.12.2021 до 27.01.2022, щоденно, крім суботи, неділі у відділ соціального захисту населення Новомиргородської міської ради за адресою: 26000, м. Новомиргород, вул. Соборності, 112, каб. 21, з 8:00 год. до 17:00 год., перерва з 12:00 год. до 13:00.

ОГОЛОШЕННЯ /додатки