Про конкурс на придбання службового житла

31.08.2022

Номиргородська міська рада оголошує конкурс на придбання службового житла, відповідно до Положення про службове житло Новомиргородської міської територіальної громади затвердженого рішенням міської ради від 25.06.2021 р. № 277.

Вимоги до житла;

1. Квартира розташована в багатоквартирному будинку та в центральній частині міста Новомиргорода, яка має не менше три кімнати для проживання та відповідає санітарно технічним нормам, що до проживання.

2. Вартість квартири не повинна перевищувати суму 350 тис. гривень.

Фізичні та юридичні особи, які бажають запропонувати житло для продажу на конкурсі, повинні надіслати (надати) до конкурсної комісії у закритому вигляді з позначкою «На конкурс» такі документи, а саме:

1. Заява про участь у конкурсі із зазначенням:прізвища та ініціалів фізичної особи, її місця проживання, номера телефону, e-mail;

2. Копії всіх сторінок паспорта фізичної особи та реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу державної податкової служби і мають відмітку в паспорті);

3.Витяг з Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна;

4.Витяг з Державного реєстру обтяжень рухомого майна щодо наявності (відсутності) обтяжень;

5. Нотаріально засвідчені копії свідоцтва про право власності на нерухоме майно або інших правовстановлюючих документів, на підставі яких проводиться державна реєстрація права власності на нерухоме майно;

6. Нотаріально засвідчені копії витягу про державну реєстрацію прав власності на нерухоме майно або витягу з реєстру прав власності на нерухоме майно;

7. Засвідчена в установленому порядку копія технічного паспорта на квартиру який відповідає чинному законодавству.

Пропозиції на конкурс подаються до конкурсної комісії за адресою: м. Новомиргород вул. Соборності 227/7, з 1.09.2022року по 10.09.2022 року включно. Розгляд конкурсних пропозицій буде розглядатися конкурсною комісією 16.09.2022року о 10.00 годині в залі засідань Новомиргородської міської ради.

Голова конкурсної комісії

Заступник міського голови Валентина Снісаренко