ОБЕРЕЖНО! СТИХІЙНА ТОРГІВЛЯ!
22 липня 2021

Звертаємося до всіх громадян із закликом не купувати продукти харчування в місцях стихійної торгівлі! Законом України «Про благоустрій населених пунктів» стихійна торгівля ЗАБОРОНЕНА! Відповідно до ст. 160 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» визначено відповідальність за торгівлю з рук у невстановлених місцях.

         Нагадуємо, що стихійна торгівля є незаконною, оскільки ніхто не контролює якість та безпечність харчових продуктів, а самі продавці працюють з грубим порушенням санітарно-гігієнічних правил (без санітарного одягу, медичні книжки відсутні, порушується температурний режим реалізації та зберігання, тощо). У більшості випадків торгівля проводиться з землі. Придбання харчових продуктів на стихійних ринках – це небезпечно та є шляхом до інфекційних захворювань.

         Продукти мають продаватися на спеціально обладнаних ринках, на яких встановлене холодильне обладнання і проводиться контроль якості продукції. Такі місця є – це спеціально облаштовані продовольчі ринки, на яких працюють усі відповідні служби, які перевіряють продукцію, починаючи з м’яса та риби, а закінчуючи крупами та фруктами. Це і є гарантією придбання якісної і безпечної продукції для споживача.

keyboard_arrow_upkeyboard_arrow_down