В пам’ять про полеглих земляків
29 червня 2021

Цими віхідними на спортивному майданчику Новомиргородської ЗШ №2 стартував футбольний турнір в пам'ять про загиблих земляків на сході держави в ході  проведення АТО/ООС. Змагання відбуваються за спільної ініціативи Новомиргородської міської ради, громадської організації учасників АТО та місцевої дитячо-юнацької спортивної школи.

Участь в турніри приймають команди з міста, сіл Мартоноша та Панчеве, а також команди працівників місцевих служби надзвичайних ситуацій і поліції.

Під час відкриття турніру до учасників змагань та запрошених, серед яких батьки наших загиблих героїв земляків та ветерани АТО/ООС, звернувся міський голова. Ігор Забажан подякував командам-учасникам  за підтримку ініціативи в проведенні турніру та відзначив, що турнір буде традиційним і щорічним для нашої громади. Побажав учасникам спортивних успіхів, а глядачам видовищної гри.

Турнір відбуватиметься в декілька етапів, а на фінал чекатимемо в день міста – 18 липня. Запрошуємо усіх футбольних вболівальників 3 та 10 липня прийти і підтримати команди під час   проміжних ігор, що проходитимуть на майданчику Новомиргородської ЗШ №2.

Вболіваємо за команди! Пам’ятаємо про Героїв!