28 червня - День Конституції України
29 червня 2021

З нагоди 25-ої річниці прийняття Конституції України, яку відзначаємо 28 червня,  на центральній площі міста відбулись урочисті та розважальні заходи з нагоди державного свята.

Присутніх  жителів та гостей міста і громади привітав міський голова. Ігор Забажан відзначив вагомість прийняття Основного Закону держави разом з яким розпочався новітній період в історії української державності. Слова подяки і шани голова громади адресував учасникам АТО/ООС, саме вони зараз захищають конституційні права і свободи наших співвітчизників та відстоюють суверенітет держави.

Цього ранку зі сцени, що в центрі міста, пролунали пісні у виконанні аматорів місцевих закладів культури, а також присутніх розважили дитячі танцювальні колективи. Для шанувальників образотворчого мистецтва та декоративно ужиткового мистецтва були представлені тематичні виставки.