На нараді в міській раді
8 червня 2021

На  апаратній нараді під головуванням міського голови Ігоря Забажана обговорено питання організації робіт з благоустрою території міста та сільських населених пунктів. Крім організацій, що безпосередньо займаються прибиранням прилеглих територій, парків, центральних вулиць, відтепер питаннями благоустрою перейматиметься й «Муніципальна інспекція», яка згідно свої повноважень готуватиме матеріали про адміністративні правопорушення на осіб та суб’єктів господарювання, які злісно не дотримуються правил благоустрою.

Ігор Забажан в ході наради також доручив розпочати підготовку до відзначення дня міста,  свято заплановано провести 18 липня та задіяти до участі у святкуваннях не лише містян, а жителів усієї громади.

Серед інших питань, що розглянули  - підготовка матеріалів до чергових засідань сесії та виконавчого комітету міської ради, встановлення в приміщенні відділу ЦНАП терміналу для оплати послуг,  інші.