01 червня - Міжнародний день захисту дітей
2 червня 2021

В перший день літа, світ відзначає Міжнародний день захисту дітей, цього дня ми вітаємо найменших та наймолодших членів нашого суспільства з початком літа, початком літніх канікул та бажаємо їм зростати гідними, розумними і освіченими людьми, яким доведеться будувати майбутнє нашої громади, України та всього світу.

З нагоди дитячого свята в районному будинку культури відбувся фестиваль дитячої творчості «Берег надій». На захід зібрались разом з батьками, педагогами та творчими керівниками дітлахи з усіх куточків Новомиргородщини. Програма фестивалю була наповнена виступами дитячих творчих колективів,  на сцені діти проявили свої таланти та продемонстрували глядачам і один одному вагомі творчі здобутки. Гарний настрій та море позитиву і дитячих усмішок панували в глядацькому залі  та на сцені будинку культури.

Міський голова Ігор Забажан крім слів привітань та теплих побажань вручив учасникам фестивалю подяки, грамоти та пакунки з солодощами за участь і перемоги в  різножанрових конкурсах присвячених Міжнародному дню захисту дітей,  які проводились в режимі он-лайн.

Свято продемонструвало, що наші діти, наше підростаюче покоління дійсно мають багато захоплень і вподобань. Тому черговим пріоритетним завданням, яке Ігор Забажан ставить перед собою та міською радою це підтримка та розвиток талановитої молоді та створення умов для реалізації їх творчих здібностей.

Цими днями на центральній площі міста розміщено атракціони для дитячих розваг, на жаль,  погодні умови не сприяють повноцінному дитячому дозвіллю, все ж таки за можливості запрошуємо усіх бажаючих разом з дітлахами розважитись на центральній площі міста.