В міській раді проведено нараду за участі керівників освітніх установ
13 травня 2021

Міський голова Ігор Забажан взяв участь в робочій нараді за участі керівництва відділу освіти міської ради та керівників закладів освіти Новомиргородщини. Спілкуючись з керівниками педагогічних колективів обговорили ключові проблеми галузі освіти та  перспективи подальшого розвитку освітнього процесу в навчальних закладах.

Ігор Забажан проінформував освітян про особливості управлінської системи, яка зараз побудована в міській раді та участь в цьому процесі  відділу освіти і інших підрозділів міської ради. З моменту утворення громади та надання відповідних повноважень міській раді маємо новий формат забезпечення функціонування та розвитку не лише навчальних закладів, а усіх об’єктів соціальної сфери. Зараз відповідною комісією, що вивчає стан справ в освітянській галузі, готується ще ряд пропозицій реалізація яких має внести певні зміни в господарчу діяльність освітніх установ. Маємо на меті в якійсь мірі розвантажити адміністрації навчальних закладів від роботи, що не пов’язана з наданням освітніх послуг – це опалення, харчування, благоустрій, обслуговування шкільних автобусів. Розглядаємо декілька варіантів як можна досягти поставленої мети та детально їх вивчаємо. По кожному окремому закладу будемо  вести діалог безпосередньо з керівником і вже до початку нового навчального року плануємо отримати перші результати в цьому напрямку.

Крім цього обговорили ще низку питань, що стосуються освітянської галузі, на сьогодні маємо чітке уявлення про проблеми, які слід вирішувати та працюємо над завданнями покращення і розвитку освіти в нашій громаді.