Готуючись до Великодня
28 квітня 2021

Вже цієї неділі православні віряни всього світу та представники інших конфесій відзначатимуть релігійне свято - Великдень.  Як і минулого року  цю подію ми вимушені відзначати в умовах карантину. З цього приводу проведено робочу зустріч з керівниками релігійних організацій Новомиргородщини, де обговорено питання дотримання умов карантину  під час релігійних заходів та святкування Великодня.

Умови, яких необхідно дотримуватись цього року під час церковних богослужінь, визначені відповідними постановами КМУ – головне це дотримання соціальної дистанції та недопущення скупчень прихожан. Також розроблено ряд рекомендацій для священнослужителів щодо  формату святкування.

Звертаюся до кожного жителя громади хто цими вихідними збирається відвідувати церковні храми, з проханням з розумінням віднестись до встановлених правих та неухильно їх дотримуватись.