День пам’яті Чорнобильської трагедії
27 квітня 2021

26 квітня громадськість вшановує пам'ять про загиблих та віддає належну данину живим ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС. В цей день минає  35-та річниця  з дня жахливої техногенної катастрофи наслідки якої  відчуватимуться для нашого суспільства ще дуже довго.

Вшановуючи пам'ять про загиблих та померлих ліквідаторів міський голова Ігор Забажан спільно з трудовим колективом міської ради та представниками громадських організації поклали квіти до пам’ятного знаку Чорнобильської аварії, що в центрі міста. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять ліквідаторів, що вже нас покинули.

Нехай ніколи не повториться жах тієї масштабної техногенної катастрофи, нехай  залишиться тільки пам’ять про ті моторошні події, яка  навчить нас цінувати нашу Землю, природу, мир, спокій та людське життя.