На нараді в міській раді
27 квітня 2021

На черговій щотижневій нараді під головуванням міського голови Ігоря Забажана з керівниками структурних підрозділів міської ради розглянуто ряд  питань та визначені завдання керівникам підрозділів міської ради.

Серед визначених завдань міський голова доручив розпочати підготовку до відзначення Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги, що відзначатимемо 08-09 травня. Заходи мають відбутися в усіх населених пунктах громади, але з врахуванням норм карантину.

Серед наступних питань на нараді обговорили житлово-комунальні питання, зокрема прокладання водопровідного трубопроводу по вулиці Андрія Гурічева в місті.  Визначили завдання для створених робочих груп, що вивчають стан справ в галузях освіти, культури, медицини в громаді.