У ПРІОРИТЕТІ КАПІТАЛЬНІ РЕМОНТИ ДОРІГ
22 квітня 2021

Пріоритетом у діяльності Новомиргородської міської ради у цьому році, як і в минулому, є проведення ремонтів доріг. На жаль всі напрямки в громаді одночасно відремонтувати немає можливості. Проте необхідно завершити раніше розпочате. Вже сьогодні  розпочато четверту,  заключну, чергу  ремонтних робіт нашої головної магістралі міста. На ці цілі передбачено кошти в сумі  25,0 млн.грн., з яких 2,5 млн.грн. кошти бюджету Новомиргородської міської ради. Крім того проектні роботи та експертизу кошторису виконано також за кошти бюджету міста (проектування даного відрізку автошляху здійснено в минулому році).  Проектом передбачено відремонтувати 1,8  км. автошляху від вулиці Г.Дмитрян до виїзду із міста в напрямку Кропивницького. Тому у нас є надія мати у місті ще один відрізок відремонтованої автодороги, який капітально не ремонтувався більше 40 років.  Від імені громади дякуюємо за підтримку у реалізації даного проекту голові Кіровоградської облдержадміністрації А.Назаренку, голові Кіровоградської обласної ради С.Шульзі, депутатам обласної ради О.Чорноіваненку. В.Снісаренко, О.Донцю, Ю.Дрозду.