На нараді в міській раді
19 квітня 2021

В ході чергової апаратної наради з керівниками підрозділів міської ради під головуванням Ігоря Забажана обговорили стан справ в сферах господарювання міської ради.

На початку наради міський голова підвід підсумки роботи міської ради зам минулий тиждень. Серед головних заходів – чергова сесія міської ради, де прийнято ряд важливих рішень. Так депутати передбачили кошти, які заплановано використати на будівництво кисневої станції в міській лікарні. Вже цього тижня будуть проведені консультації з фахівцями для  якнайшвидшої реалізації даного проекту.

За словами керівників галузі охорони здоров’я ситуації з захворюваннями на коронавірус та пневмонії залишається напруженою, тому заклади освіти та дитячі садки цього тижня, ще залишаються на дистанційному режимі роботи. Про подальші заходи буде прийнято рішення на черговому засідання комісії ТЕБНС, що заплановане на кінець тижня.

Також обговорили питання дотримання карантинних норм в закладах і установах соціальної сфери. Керівникам доручено вжити заходи для недопущення скупчення відвідувачів. Особливо це стосується  поліклінічного відділення центру первинної медико-санітарної допомоги, де зараз наплив пацієнтів дуже високий. В зв’язку з чим усім мешканцям громади рекомендується реєструватися на прийом до сімейного лікаря через он-лайн платформу «Електронна реєстратура».

Анонсував міський голова початок дорожніх ремонтних робіт, що вже цього тижня мають розпочатись у місті. Капітальний ремонт буде проведено по вулиці Собороності від її початку до перехрестя з вулицею Ганни Дмитрян. Також на нараді обговорили питання підготовки до відзначення Дня перемоги, проведення поминальних днів та відзначення чергової річниці від дня аварії на Чорнобильській АЕС.