Міська рада розпочала роботи з благоустрою
16 квітня 2021

Цього тижня працівники міської ради розпочали роботи з благоустрою територій прилеглих до приміщень міської ради. Роботи були проведені в центрі міста та в північній частині біля адміністративних будівель.

Також закликаємо керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та громадян привести до належного стану закріплені  за ними прибудинкові території, парки, сквери, вулично-шляхову мережу, дитячі  спортивні та господарські майданчики, кладовища, братські могили, меморіальні  комплекси та   місця   почесних   поховань.

Сподіваємося, що кожен житель Новомиргородщини долучиться до цієї необхідної справи і ми разом  зробимо наш край чистим і привабливим адже стан середовища, в якому ми існуємо, залежить від дій кожного з нас.