На нараді в міській раді
12 квітня 2021

Чергова щотижнева нарада відбулась сьогодні під головуванням міського голови Ігоря Забажана з керівниками структурних підрозділів міської ради.

На початку наради про стан епідеміологічної ситуації доповів керівник міської лікарні Сергій Пойда. Медики продовжують лікувати хворих на пневмонії, кількість яких за останні декілька тижнів значно зросла. Також станом на сьогодні маємо випадки захворювання на пневмонії серед дітей різних вікових груп. Кількість хворих на коронавірус минулого тижня теж зросла зафіксовано 17 випадків серед жителів громади. Зараз очікуємо на отримання ковідного пакету від НСЗУ, що дасть змогу стаціонарно лікувати хворих на COVID 19 в нашій міській лікарні.

Наступні питання що обговорили в ході наради стосувались завершення опалювального періоду, організації робіт з благоустрою,  підготовки чергового засідання сесії міської ради.

Також міський голова доручив відповідальним керівниками розпочати підготовку до організації відзначення Дня перемоги та 35-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС.