На нараді в міській раді
5 квітня 2021

На сьогоднішній щотижневій апаратній нараді міського голови з керівниками підрозділів міської ради обговорили ключові питання що будуть вирішуватись найближчим часом.

Про епідеміологічну ситуацію в громаді доповіли керівники закладів охорони здоров’я. Минулими вихідними 21 житель громади захворів на коронавірус COVID 19. Продовжується зростання кількості хворих на пневмонію та респіраторні захворювання. Минулого тижня діагностовано у хворих 41 випадок пневмонії та 107 респіраторних захворювань. Про необхідність введення додаткових карантинних заходів буде визначено найближчими днями, після засідання комісії з  питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Добігає завершення опалювальний період, який  цілому пройшов без позаштатних ситуацій. Дитячі садочки та заклади охорони здоров’я продовжуватимуть опалювати до становлення теплої погоди.

Питання благоустрою території перебуває на постійному контролі міського голови, ряд доручень з цього приводу отримали керівники структурних підрозділів. За сприятливих погодних умов заплановано організувати роботи з благоустрою територій прилеглих до підприємств, установ, організацій за участі працівників міської ради та інших установ.