На нараді в міській раді
17 березня 2021

16 березня під головуванням міського голови Ігоря Забажана відбулась розширена нарада за участі керівників структурних підрозділів міської ради та старост населених пунктів території громади.

В ході проведення наради було розглянуто питання, які стосуються розвитку галузей освіти, медицини, культури, соціального захисту та інших напрямків всієї громади. Учасники наради обговорили питання взаємодії та участі підрозділів міської ради і старост територій в цих процесах, а також  визначили головні пріоритети по усім напрямкам.

Ігор Забажан зазначив, що вже зараз готується створення робочої групи, до якої увійдуть  керівники та спеціалісти органу місцевого самоврядування і зосередять свою діяльність на детальному аналізі та  вивченні стану справ в усіх сферах і галузях соціально-економічного, гуманітарного та культурного розвитку громади. Результатом роботи цієї робочої групи буде підготовка реальних пропозицій по вирішенню проблемних питань громади.

В ході наради керівники структурних підрозділів виступили з інформаціями стосовно ключових напрямків роботи своїх відділів, акцентувавши увагу на наданні різних видів послуг для жителів сільських територій, а також на функціонуванні соціальних установ на всій території громади. Для ефективної роботи міської ради по всій території громади буде побудована тісна співпраця старост з керівниками підрозділів міської ради. Частина послуг, що надає орган місцевого самоврядування  жителям території, здійснюватиметься саме через старост. Вже зараз розпочато роботу з врегулювання окремих питань, які приносять певні незручності жителям сільської місцевості та змушують їхати до центру громади для отримання консультації чи довідки.

Також в ході наради розглянули можливі шляхи вирішення проблем, які вже зараз існують в населених пунктах громади серед яких, одне з головних - питання благоустрою, адже раніше цим повністю займалась місцева рада. Зараз цей об’єм роботи буде під контролем новоствореного комунального підприємства, також вивчається можливість залучення додаткових ресурсів.

Підсумовуючи результати обговорення питань порядку денного Ігор Забажан відзначив, що питань над якими слід працювати та вирішувати міській раді достатньо. Головна задача, яка зараз стоїть перед фактично єдиним органом влади в громаді це якісно переформатуватися на новий формат роботи і в  той же час тримати руку на пульсі усіх процесів, що відбуваються на підвідомчій території.