Зі святом 8 Березня!
5 березня 2021

Дорогі жінки Новомиргородщини!

Прийміть теплі та найщиріші побажання зісвятом весни, краси і ніжності – Міжнародним жіночим днем!

Все позитивне й світле, що є у нашому житті –весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою - берегинею людського роду!Ви ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі доньки йонучки. Ви нам усім даруєте любов й увагу, завдяки яким наші будні  стають кольоровими і яскравими. Незважаючи начисленні турботи, які вас теж оточують, ви завжди можете поділитися своїмдушевним теплом, підтримати добрим словом, надихнути на продуктивну працю йтворчість.

Нехай це весняне свято, увійде у вашу оселю зніжним і прозорим ароматом перших квітів, з чистим подихом весняного повітря, зпершими теплими сонячними променями, які зігрівають серця найчарівнішоїполовини людства.

Бажаю, щоб кожен день ви зустрічали зпосмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і спокоєм! Міцноговам здоров’я, щастя, радості, весняного настрою, родинного достатку, творчогонатхнення, успіхів і звершень у всіх ваших благородних справах!

З повагою міський голова

Ігор Забажан