В Новомиргороді вшанували воїнів-інтернаціоналістів
15 лютого 2021

15 лютого, вже традиційно ми вшановуємо, пам’ять загиблих та віддаємо належну данину шани живим учасникам бойових дій на території інших держав. П’ятеро наших земляків не повернулося з чужої війни на території  Афганістану, понад сто жителів громади залишили частину себе в афганському пеклі виконуючи свій військовий обов’язок, залишаючись вірним військовій присязі.

Сьогодні в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав міський голова Ігор Забажан разом з головою громадської організації УСВА Віктором Кравченком та ветеранами, воїнами-інтернаціоналістами поклали квіти і траурні вінки до пам’ятнику загиблим воїнам-інтернаціоналістам. Тут же біля пам’ятника було проведено мітинг, до присутніх зі словами вдячності та пошани звернувся Ігор Забажан.  Також виступив військовий комісар Євген Ляшенко. Пам’ять про тих хто не повернувся з афганської війни вшанували хвилиною мовчання.

Відразу по завершенню заходу відбулася зустріч ветеранів, учасників бойових дій на території інших держав з представниками соціальних та медичних установ. На питання, що зараз хвилюють ветеранів, відповідали керівники та представники управління пенсійного фонду, управління соціального захисту населення, медичних установ.

Цього ж дня міський голова Ігор Забажан та голова громадської організації воїнів інтернаціоналістів Віктор Кравченко відвідали за місцем проживання в с. Рубаний Міст матір загиблого в Афганістані Анатолія Кудряна, Катерину Кудрян. Матері полеглого в Афганістані солдата вручили продуктовий набір, засоби гігієни, а також надали матеріальну допомогу.

32 роки сьогодні минає від дня завершення війни в Афганістані, не зважаючи на роки і десятиліття ми пам’ятатимемо тих хто назавжди залишився вірним військовій присязі і шануватимемо тих хто сьогодні є прикладом мужності й відвали для нинішніх захисників України.