У Новомиргороді відбувся мітинг з нагоди Дня Соборності
22 січня 2021

22 січня, за традицією, новомиргородці зібрались біля пам'ятника Т.Г.Шевченку, щоб вчергове віддати шану  події минулого, яка, попри майже столітню історію, не втратила своєї  значущості та актуальності. Це 22 січня 1919 року - день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно - Української Народної Республіки.  День, що навічно вкарбувався до  історії України величним національним святом. Біля Великого Кобзаря пролунали патріотичні промови представників громадськості та міської влади, відбулось покладання  вінків. Новомиргородська міська рада, міський голова Ігор Забажан приєднуються до привітань на адресу всього українського народу! Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну - Україну!