Більш ніж півтори тисячі вихованців закладів освіти Новомиргородської громади отримали новорічні солодкі подарунки
31 грудня 2020

Напередодні Нового року до загальноосвітніх шкіл Новомиргорода та ДНВК ˮКалинонькаˮ надійшли солодкі вітання від міської ради, ПСП ˮБирзуловеˮ та головного спонсора громади ТОВ ВКФ "Велта".

Також у цьому році за рішенням організаторів та спонсорів новорічні подарунки отримали і вихованці дошкільних закладів сільських та селищної рад, що входять у новостворену Новомиргородську громаду.

Солодощі дітлахи отримують на новорічних заходах, які цього року відбуваються, на жаль, без глядачів. Такі вимоги протиепідемічних обмежень.

Та незважаючи на це, усі сподіваються, що наступний новий рік новомиргородські діти зустрічатимуть у повному форматі, з веселощами та розвагами, у широкому колі нових друзів.