День пам'яті жертв голодоморів
27 листопада 2020

Шановні новомиргородці!

Знову  листопад збирає нас  біля пам'ятних знаків та обелісків, що символізують трагічну сторінку історії нашої держави  - День пам'яті жертв голодоморів.

Невідворотна втрата  мільйонів невинних життів, яку зазнала Україна, навічно залишиться невиліковною раною.

Все більше цивілізованих країн світу визнають це жахіття небаченою до сьогодні трагедією та геноцидом.

Ми, на жаль, не можемо змінити минулого, але зобов'язані винести з цього важливі уроки, щоб ніколи не повторилось подібне  в майбутньому.

У цей скорботний день нас усіх об’єднує пам'ять про загиблих співвітчизників, тож вшануємо та збережемо  її, заради наступних поколінь, заради майбутньої європейської України.

Міський голова                                                           І.Забажан