З Днем працівників культури та народного мистецтва !
9 листопада 2020

Шановні працівники культури та майстри народного  мистецтва Новомиргородської громади!

Сердечно вітаю з Всеукраїнським днем працівників культури

– всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу та рідного краю.

У творчій щоденній праці колективів будинків культури, викладачів школи мистецтв та центру дитячої творчості, бібліотекарів, фахівців музейної справи невтомно доглядаються першоджерела духовності, традицій, історії.

Дякуючи творчому неспокою та громадському подвижництву майстрів культури та мистецтв аматорська та професійна культура Новомиргорода рясно  вроджує   здобутками, які визнаються далеко за межами нашого міста.

Новомиргородській громаді необхідна сучасна конкурентноздатна культура, звернена до майбутнього, але укорінена в могутні традиції. А наше спільне завдання зробити її відкритою і доступною кожному.

Вірю, що ваш професіоналізм і геніальність  будуть успішно на це працювати.

Хай щастить Вам усім у творчості і особистому житті. Зі святом!

З повагою

Міський голова                                                           І.Забажан