Шановні підприємці ! Вітаємо вас із Днем підприємця України!
6 вересня 2020

Шановні підприємці !
Вітаємо вас із Днем підприємця України!

Динамічний економічний  розвиток нашої  громади забезпечується вашими роботящими руками. Ви наповнюєте  міський бюджет, створюєте робочі місця, добровільно допомагаєте місту соціальними інвестиціями.

Усі визначні здобутки Новомиргорода та його європейське майбутнє неможливі без вашої участі та дисциплінованості у сплаті податків.

Від імені виконавчого комітету, депутатів ради, усієї Новомиргородської громади щиро дякую за ваш вклад і нелегку  працю.

В день професійного свята щиро бажаємо вам оптимізму, впевненості у завтрашньому дні, фінансової стабільності, успішної реалізації  бізнес планів і  особистих задумів.

Зичимо щастя, здоров’я, миру і злагоди!

Новомиргородський міський голова                                      І.В.Забажан