Ще одній занедбаній будівлі у місті Новомиргороді знайдено призначення.
26 серпня 2020

Будівля за адресою вул.А.Гурічева, 37/6, яка була більше 20 років у занедбаному стані і не працювала за призначенням з моменту введення в експлуатацію будинку вже у цьому році матиме сучасний вигляд та буде окрасою міської інфраструктури. Відповідні ремонтні роботи уже розпочато. На сьогодні міською радою знайдено потенційного інвестора щодо відкриття у даній будівлі мережевого торгового підприємства, а це не тільки додаткові надходження до бюджету, а й робота для жителів міста. Всього за каденцію міської ради було залучено 4 інвестора, які надали згоду працювати у нашому місті у галузі побуту та торгівлі:  побудовано сімейну кав"ярню  "Pati Pizza", відновлено торгівельний комплекс "Космос", відкрито мережевий магазин "Файно Маркет", найближчим часом запрацює торгівельне підприємство за адресою вул.А.Гурічева, 37/6. Також найближчим часом розпочнуться роботи щодо будівництва нового магазину торгової марки "Ятрань".

На жаль у нашому місті ще безліч безгосподарських будівель, тому у перспективі є над чим працювати, і ми це повинні робити.